Atrakcje dla dzieci

Pikniki to doskonała okazja do spotkań w gronie rodzinnym, na których nie może zabraknąć dzieci. Specjalnie dla tych najmłodszych przygotowaliśmy bogatą ofertę atrakcji.

Dmuchańce

To największa atrakcja każdego pikniku. Proponujemy szeroki wybór urządzeń rozrywkowych tj.: zjeżdżalnie, suchy basen, zamki do skakania, tor przeszkód, byk rodeo, autka na akumulatory, gigantyczne piłkarzyki, euro bungee itp…

Konkurs plastyczny

Propozycja dla najmłodszych uczestników pikniku. Do dyspozycji maluchów będą stoły, farby, pędzle, papier, kredki i wszystko co potrzebne do stworzenia prawdziwego dzieła o dowolnej tematyce.

Malowanie twarzy

Świetna zabawa dla dzieciaków! Odrobina makijażu i każde dziecko wciela się w inna postać ze świata bajek.

Quady

Czterokołowce dla najmłodszych – przejażdżki z instruktorem (duża dawka emocji dla każdego dziecka).

Bajkowa Podróż po świecie muzyki i czarów

W programie tym trwającym około 150 minut bierze udział 5 wykonawców tj.: 2 muzyków, wokalistka, klown i iluzjonista. Jest on wspaniałą podróżą poprzez najbardziej znane przeboje dziecięce, które wyczarowuje iluzjonista, a także konkursy tematyczne związane z rycerstwem i instrumentami perkusyjnymi. Atrakcją programu jest dyskoteka klowna Beniego z nauką iluzji dla wszystkich - mamy, taty i małolaty.

Wesołe Podwórko

Program z udziałem kolorowego klowna oraz znanych i lubianych przyjaciół ze stumilowego lasu czyli KUBUSIA I TYGRYSKA. Program skierowany jest nie tylko do najmłodszych, ale również dla tych, którzy pragną się dobrze bawić i są spragnieni niezapomnianych wrażeń. Dzieci kochają te postacie. Cieszą się ze spotkania z nimi i nie mogą doczekać się chwili, kiedy będą mogły uścisnąć dłoń Kubusia czy Tygryska.

Program składa się z gier i zabaw z przezabawnym klownem, który w czasie programu przedstawia i angażuje do wspólnej zabawy przyjaciół ze Stumilowego Lasu Kubusia i Tygryska.

Harry Potter

Ciekawie opracowany projekt. W zamku Hogwart w klasach w ciągu całego dnia odbywają się lekcje np. zielarstwo, alchemia, walka z czarną magią. W czasie trwania pikniku dzieci bawią się, uczą i są zaczarowane przez naszych pedagogów. Rodzice mogą w tym czasie zająć się sobą.

Rajd rowerowy

Dzieci i młodzież uwielbiają wolność jaką daje im jazda na rowerze. Dla wszystkich tych, którzy spędzają na rowerze połowę życia proponujemy profesjonalne wyścigi rowerowe. Na najlepszych oczywiście czekać będą nagrody.

 

Oraz wiele innych programów
przygotowanych indywidualnie dla potrzeb klienta.

Galeria